KITENDA WILI"NYUMBA YANGU NDOGO LAKINI INAENEA WATU WENGI' MBUTA NANGA!!

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO BLOG

FLORA LYIMO BLOG

FLORA

FLORA

FLORA NA RAIS JK

FLORA NA RAIS JK

FLORA NA MH PINDA

FLORA NA MH PINDA

SHINY ,HEALTHY-LOOKING AND GORGEOUS HAIR' WHATSAPP +44 778 7471024

SHINY ,HEALTHY-LOOKING AND GORGEOUS HAIR' WHATSAPP +44 778 7471024

Wednesday, 15 February 2012

* YOU BEEN SNAP BLOG * (album 1) OF THE ECSTATIC MISS FB-FLORA BAHATI LYIMO ON VALENTINE'S DAY 14-02-2012" BEST ONE EVER OF OUR LIFE TIME" LOVE YOU LOTS MY BROWN SUGAR""

MY BLESSING HOME" GOD IS GREAT ALL THE TIME"MSIKOSE KUMUOMBA KWA CHOCHOTE" NA MAISHA NI MAFUPI ,ISHI EVERY DAY LIKE IS YOUR LAST DAY ON EARTH"








MY ZAWADIS ,I LOVE THEM SO MUCH JUST LIKE YOU MY BABY "




hapa mbege imeanza kuingia kichwani"nimezichanganyaje"
" mbuta nanga!!



Mwavionaje my new shoes Wadau " ndo mambo ya DUNE"


Tonight is the night " tutalewaje!!just the 2 of sisi tulokoleana mautamu yetu "

hand-crochet table cloth by MISS FB -Flora lyimo knitwear" to order one tell: 07787471024 Email:flo1974@btinternet.com

Hapa nilipokea hii CD YA WHITNEY the greatest hits, wacha nianze kutokewa na mauzini ,yani i was like ,you know she is dead now" na bado sijaamini .so tonight we gonna rock our Valentine's day with her " and yes we did" All night long"
 R.I.P. WHITNEY .I WILL ALWAYS LOVE YOU "


10 comments:

  1. wow so sexy i like everything.xoxoxo

    ReplyDelete
  2. U Look cute my lovely sister,miss u so much.mwaaaaaaaaaaaaaah!

    ReplyDelete
  3. thanks so much Clara Tobias, much love and will inbox you soon, mwahxx

    ReplyDelete
  4. nice one bwana yupo wapi nakuona wewe tuuu king yupo wapiiii muweke tumuone anavyokula oroda

    ReplyDelete
  5. Ooooh my!! I want those red shoes,da'Flora...looking sexy!

    ReplyDelete
  6. Missie Popular dear wangu na bloga mwenza ,yani shaka ondoa ni vyako anytime from today ..and nakuja huko soon yani will bring you lots of zawadiz....mimi nakupendaje tangu ile mara ya kwanza kuonana...stay bless always and THANKS EVER SO MUCH xoxox

    ReplyDelete
  7. lol lol uliamkaje?

    ReplyDelete