KITENDA WILI"NYUMBA YANGU NDOGO LAKINI INAENEA WATU WENGI' MBUTA NANGA!!

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO BLOG

FLORA LYIMO BLOG

FLORA

FLORA

DIDAS ENTERTAINMENT

DIDAS ENTERTAINMENT

FLORA NA RAIS JK

FLORA NA RAIS JK

FLORA LYIMO AND MH.PETER KALLAGHE'

FLORA LYIMO AND MH.PETER KALLAGHE'

FLORA NA MH PINDA

FLORA NA MH PINDA

I SAY BRING BACK OUR GIRLS

I SAY BRING BACK OUR GIRLS

SHINY ,HEALTHY-LOOKING AND GORGEOUS HAIR' WHATSAPP +44 778 7471024

SHINY ,HEALTHY-LOOKING AND GORGEOUS HAIR' WHATSAPP +44 778 7471024

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

Friday, 18 January 2013

AT- MZIKI WA BONGO FLAVA UNAUTAMU KAMA WA BIG G..SOMA MANENO YA FLORA LYIMO FASHION POLICE KUHUSU SAUTI ZAO PIA"



FLFP.Flora Lyimo Fashion Police Blog "Say: ONLY IF UNAZITAFUNAGA....Mbuta Nanga,, alafu mbona jamani AT..HASIKIKI??ANAONGEA KULEGEA SANA MPAKA SAUTI HAITOKI KABISAAA.,Yani maneno yake hayasikiki na tunataka kumsikia "...ALAFU PIA HAPO MWISHO GIRLS MWABISHANA SANA MPAKA MANENO HAYAELEWEKI..JARIBUNI KUONGEA KWA UTARATIBU HATA KAMA IKIWA MWABISHANIA MAUNO"" Sporah umenichekesha sana well done,eti simwashikana mwanaume kwa mwanaume ,,kwa hiyo inakuwaje??hahhaa,,kweli hata mimi sipendi wanaume wakislamu asilimia tisini wamelegea legea mno...mara nyuma ,mara mamiduara,mara wanawake wengi wakuwaowa ,HAPO KWA SAMAKI ,,UWONGO MTUPU AT...SEMA UKWELI ,WIMBO WA SAMAKI NI MATUSI MATUPU ,,,KWELI WATU SIYO WATOTO BWANA,,ETI KULA MWANANGU UKIMALIZA NITAKUPA PIPI ,,EEE"Akimaliza kula hakuna cha pipi wala nini" UWONGOO"ANYWAY..BACK TO  OUR TOPICK" yani hayo yote yanawasababisha kubakia kulegea legea,,mwanaume unatakiwa kuwa MPAAZA NA SIYO MZIMAJI" habari ndo hiyo....anywaya ..usijali kama wewe Mslam Mwanaume tusitafutane kimapenzi ..hahhaa""JOKE"" I love TAARABU Jamani,Taraabu Oyeee""
But yah ,mnajitahidi kama wa Tanzania wenzangu na ndo maana napenda kuwapeni Feedback for free,,you know huku Ulaya ,,unalipwa eti ee"" WhatsApp  Flora Lyimo Fashion Police +44 7787471024.

7 comments:

  1. What i don't understood is in fact how you're no longer really a lot more smartly-appreciated than
    you may be right now. You're very intelligent. You recognize therefore significantly on the subject of this subject, made me for my part imagine it from so many varied angles. Its like men and women aren't involved except it's something to do with Girl gaga! Your own stuffs nice. At all times handle it up!
    Check out my blog post :: affiliate marketing tips

    ReplyDelete
  2. Your right flora ,wanaume wakislam wengi wamelegea legea hawatambuliki yupi mme wala yupi mke,,,and even myself sikuweza kuyasikia maneno yake AT hapa..akiongea anaongea kiupolee,akiimba ndo maneno yake yanamtoka...hadi raha" We love you AT...unajitahidi sana !!

    ReplyDelete

    ReplyDelete
  3. I have fun with, lead to I found exactly what I was looking for.
    You've ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a nice day. Bye
    Visit my web blog ... best vps

    ReplyDelete
  4. I usually do not comment, however I browsed some responses here "AT- MZIKI WA BONGO FLAVA UNAUTAMU KAMA WA BIG G..SOMA MANENO YA FLORA LYIMO FASHION POLICE KUHUSU SAUTI ZAO PIA"". I do have a couple of questions for you if it's okay. Is it just me or do some of these responses look like they are left by brain dead visitors? :-P And, if you are writing at other places, I'd like to keep up with you. Could you post a list of every one of all your public sites like your Facebook page, twitter feed, or linkedin profile?
    Here is my website ... location camion particuliers

    ReplyDelete
  5. Hi there, just became aware of your blog through Google, and found that it is truly informative.
    I'm gonna watch out for brussels. I will appreciate if you continue this in future. Numerous people will be benefited from your writing. Cheers!
    My blog post best usa casinos online

    ReplyDelete
  6. Hello it's me, I am also visiting this web site on a regular basis, this web site is really pleasant and the users are actually sharing good thoughts.
    My blog post :: real ways to make money online from home

    ReplyDelete
  7. excellent post, very informative. I ponder why the opposite experts of this sector do not understand this.

    You should continue your writing. I am confident, you have a great readers' base already!
    Also see my website > real slot games

    ReplyDelete