KITENDA WILI"NYUMBA YANGU NDOGO LAKINI INAENEA WATU WENGI' MBUTA NANGA!!

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO BLOG

FLORA LYIMO BLOG

FLORA

FLORA

DIDAS ENTERTAINMENT

DIDAS ENTERTAINMENT

FLORA NA RAIS JK

FLORA NA RAIS JK

FLORA LYIMO AND MH.PETER KALLAGHE'

FLORA LYIMO AND MH.PETER KALLAGHE'

FLORA NA MH PINDA

FLORA NA MH PINDA

I SAY BRING BACK OUR GIRLS

I SAY BRING BACK OUR GIRLS

SHINY ,HEALTHY-LOOKING AND GORGEOUS HAIR' WHATSAPP +44 778 7471024

SHINY ,HEALTHY-LOOKING AND GORGEOUS HAIR' WHATSAPP +44 778 7471024

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

Monday, 11 February 2013

BREAKING NEWS : POPE BENEDICT RESIGNS AND THIS IS WHAT FLORA LYIMO FASHION POLICE SAY: HAVE YOUR SAY PIA!! SO SAD KWA KWELI !!

ministry entrusted to me.'
He said he was making the decision in 'full freedom' but was 'fully aware of the gravity of this gesture'.
Pope Benedict XVI
Pope Benedict XVI
Aware of gravity of announcement: Pope Benedict said he had repeatedly examined his conscience before "ILA KUDADADEKI"
HARD TALK! BREAKING NEWS.. POPE BENEDICT RESIGNS ...MIMI NAONA KWA KWELI BORA AFANYE HIVYO MAANA ,,DUNIA IMEKWISHA.. HAYA MAMBO YA WANAUME KWA WANAUME KUKUBALIWA KUOWANA NA PIA WANA WAKE KWA WANAWAKE ,NI KUMKUFURU MUNGU NA HAKUNA MKRISTU MWENYE KUPENDA MUNGU NA KUMTUMIKIA MUNGU YUPO TIYARI KUWAFUNGIA HIZO NDOA ZAO ..ALAFU SERIKALI ETI INAWEZA KUKUHUKUMU NA HATA KUPOTEZA KAZI YAKO KWA AJILI YA KUKATAA AU KUTOKUKUBALIANA NAO HATA KUTOKUKUBALI WAJE KUPUUMZIKA KWENYE HOTELI YAKO .KAMA MME NA MKE"" WHAT YOU THINK JAMANI...MIMI PIA NIME RESIGN KWENDA KANISANI HAPA ULAYA...RUWA MANGI" SIPENDI KUPEWA KOMUNYO NA WATU WAKAWAIDA" NA WALA SIPENDI KUONA WANAKWENDA KUJIFANYA KUMNYENYEKEA MUNGU PALE MBELE ALAFU HUKU NNJE UNAWAONA WENGINE NI MPAKA HAO HAO MAGAY" POLE IKIWA WEWE NI GAY..ILA NDO HIVYO KUWA GAY KWA MADHAMBI YENU NA SIYO KWA MADHAMBI YA WENGINE..KWANINI MIMI NIFANYA KITU AMBACHO NAJUA NI DHAMBI KWA AJILI YAKO AU YAO ?? MBUTA NANGA!! wacheni maoni yenu hapa" have your say right here and yes tumuombee nae azidi kutuombea " AMEN"
 

2 comments:

  1. Hi, this weekend is good in favor of me, for the reason
    that this moment i am reading this wonderful informative paragraph here at my home.
    Also visit my site ; online job application

    ReplyDelete
  2. I was wondering if you ever thought of changing the layout of your blog?
    Its very well written; I love what youve got to say.
    But maybe you could a little more in the way of
    content so people could connect with it better. Youve got an awful
    lot of text for only having 1 or two pictures.
    Maybe you could space it out better?

    Here is my website ... buy quantrim
    Also visit my weblog ; quantrim product reviews

    ReplyDelete