KITENDA WILI"NYUMBA YANGU NDOGO LAKINI INAENEA WATU WENGI' MBUTA NANGA!!

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO BLOG

FLORA LYIMO BLOG

FLORA

FLORA

DIDAS ENTERTAINMENT

DIDAS ENTERTAINMENT

FLORA NA RAIS JK

FLORA NA RAIS JK

FLORA LYIMO AND MH.PETER KALLAGHE'

FLORA LYIMO AND MH.PETER KALLAGHE'

FLORA NA MH PINDA

FLORA NA MH PINDA

I SAY BRING BACK OUR GIRLS

I SAY BRING BACK OUR GIRLS

SHINY ,HEALTHY-LOOKING AND GORGEOUS HAIR' WHATSAPP +44 778 7471024

SHINY ,HEALTHY-LOOKING AND GORGEOUS HAIR' WHATSAPP +44 778 7471024

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

Wednesday, 30 January 2013

GOOD NEWS! WELCOME TO OUR NEW PAGE" OF MKOPO EXPRESS OF LONDON ACCESSORIES TO TANZANIA FROM HOUSE OF FLORA"" DADA YENU FLORA BAHATI LYIMO ANAWAPENDAJE SASA!! RUWA MANGI "


AISEE...NAIPENDA SANA NNCHI YANGU TANZANIA NA WATU WAKE,YANI NAWA WAZENI SANAA...AND I DONT GO TO SLEEP KWA AJILI YENU ..NIKIOMBA NA KUJADILIANA NA MOYO WANGU " LEO NIMEKULA KUKU NA MBEGE YANGU YA KUCHAGUA NA JE WATANZANIA WENZANGU MMEKULA NINI""?? ANYWAY I WANT KILA MTANZANIA KUWA NA UWEZO WAKUJITEGEMEA.SO KAMA AKIFANYA KAZI LAZIMA ATAJITEGEMEA.NA JE KUNA KAZI ?? YES" KUNA KAZI KWA KUPITIA HAPA KWANGU KWA WALE WACHACHE AMBAO NITAKAOWEZA KUFANYA NAO KAZI NA VILE VILE KWASABABU NDO MWANZO WA MKOPO ..MUNGU YUPO NASI KATIKA MKOPO HUO NA LAZIMA TUTAPATA KIPATO AMBACHO MIMI MWENYEWE NITAWEZA KUKUJAZIA NA KUWAONGEZEA WENGI MKOPO HUO" ILA JIULIZA..JE UNAWEZA KUUZA" WAZUNGU WANASEMA..CAN YOU SALE YOURSELF ?? IF THE ANSWER IS YES..THEN USICHELEWE KUWASILIANA NA DADA WENU WA MKOPO EXPRESS. FLORA BAHATI LYIMO" +44 7787471024 YOU CAN WHATSAPP PIA, OR EMAIL: flo1974@btinternet.com 
LIKE US IN  facebook.com/www.mkopoexpressbyhouseofflora

4 comments:

  1. It's enormous that you are getting thoughts from this article as well as from our discussion made at this place.
    Stop by my webpage :: commitment of traders forex

    ReplyDelete
  2. What i do not understood is actually how you're no longer actually much more neatly-preferred than you may be now. You are so intelligent. You recognize thus considerably on the subject of this matter, made me for my part consider it from numerous numerous angles. Its like women and men don't seem to be interested until it is something to
    accomplish with Girl gaga! Your own stuffs excellent. At all times handle it up!


    Also visit my web-site - true nutrition discount code
    Stop by my web site :: true protein

    ReplyDelete
  3. What's up, I log on to your new stuff on a regular basis. Your story-telling style is awesome, keep up the good work!
    Feel free to visit my site - on line blackjack for money

    ReplyDelete
  4. This paragraph offers clear idea for the new users of blogging, that
    in fact how to do blogging and site-building.
    Feel free to surf my webpage - twin cities builders

    ReplyDelete