KITENDA WILI"NYUMBA YANGU NDOGO LAKINI INAENEA WATU WENGI' MBUTA NANGA!!

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO BLOG

FLORA LYIMO BLOG

FLORA

FLORA

DIDAS ENTERTAINMENT

DIDAS ENTERTAINMENT

FLORA NA RAIS JK

FLORA NA RAIS JK

FLORA LYIMO AND MH.PETER KALLAGHE'

FLORA LYIMO AND MH.PETER KALLAGHE'

FLORA NA MH PINDA

FLORA NA MH PINDA

I SAY BRING BACK OUR GIRLS

I SAY BRING BACK OUR GIRLS

SHINY ,HEALTHY-LOOKING AND GORGEOUS HAIR' WHATSAPP +44 778 7471024

SHINY ,HEALTHY-LOOKING AND GORGEOUS HAIR' WHATSAPP +44 778 7471024

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

Saturday, 2 March 2013

HII NI KWA WALE WANAOPENDA MBEGE KALI" ZIPO KWENYE SALE TIZAMA HAPA NA WAHINI MSISEME SIJAWAAMBIENI'VILE VILE KULENI MSOSI WA JANA 01/03/2013 NDO MWAZO WA MWEZI HIVYO KWA MCHAGGA ULAYA 'MBUTA NANGA!!

Mambo ya Mbege kali kwa mwendo ule ule wa kinyonga,,hakuna kuchurika hapa"

 Hii FLORA 2litres inauzwa mbili kwa £6. siyo mbaya eee!!
 I love beetroot" yani ni nzuri sana hasa kwa kina Dada/Mama wakati wakuwepo kwenye PMT'au hata ikiwa una umwa tumbo  la kawaida usilojua sababu lake kukuuma"
 Yani nilipokuwa nafanya shopping nilikuwa natamani sana nifike home na kukaa hapa mezani niki ria ka mbege kange huku niki knit " jamani I love myself so much and the work of my Hand's!!
 The best white wine out there" only £7 pound chupa moja" siyo mbaya ee"

 Hapa nimeona niwavutieni karibu kidogo""
 Flora Lyimo food shopping Mchagga Ulaya lazima mbege zikuwepo kwa wingi.hapana chezea kitu iliyopo ndani ya Mchagga haiondolewi ni mwiko' Mbuta Nanga!!

 So unanunua huu mfuko kwa ajili ya kuwaunga mikono miwili na siyo mmoja COMIC RELIEF" 

 Mbege za nguvu ndo hizi mwaziona eee,so hakikisheni mnawahi kabla hamjapitwa!!
 Hizi mbege zote kwa bei hii powa zinapatikana Sainsbury's "



 Meza ya Designer lazima utaijua tu,,haikosekani her work or niseme haikosekani the work of my Hand's"

 Mapishi ya Mchagga Ulaya'Flora Bahati Lyimo" karibuni nyoteee" Mwanamke mapishi asie jua kupia siyo Mke hafai kabisaa' Ruwa Mangi ,Kina Mama msiwategemee wasichana/wanaume wa kazi,kuweni nao lakini msiwategemee if you know what i mean" kwani ndo chanzo chako wewe kutombewa Mme/Boyfriend wako ,so usije lia kwani uliyataka mwenyewe kwa Uvivu na kujidai kwako!!


 Msosi time ,ukija hapa sikufungulii  mlango mpaka nimalize nilivyokuwa nina njaa ,Mbuta Nanga!!




Haya Nyota zangu mmekula kwa macho mmeshibaje,anyway karibuni sana kama kuna mnaokuja London  leo 02/03/2013 karibuni sana kulala au kupumzika kwa masaa machache tukichoma nyama au kupika chochote mlichojisikia nacho na kupata mbege na Taarabu kidogo huku tukimalizia na Ali Kiba & Dempoz Song kwa kufungua mwezi wa tatu' Whats app me anytime: + 447787471024" FLFP Nawapendaje!!

18 comments:

  1. Hello There. I discovered your blog the usage of msn.
    This is an extremely neatly written article. I
    will be sure to bookmark it and come back to read extra of your useful info.

    Thank you for the post. I will certainly return.


    Also visit my webpage freebies uk Online

    ReplyDelete
  2. This is a good tip particularly to those new to the blogosphere.
    Simple but very accurate information… Appreciate
    your sharing this one. A must read article!

    My web-site: dominos 50 Off voucher

    ReplyDelete
  3. I always spent my half an hour to read this website's posts every day along with a cup of coffee.

    My web blog ... dominos Voucher discounts

    ReplyDelete
  4. Since the admin of this site is working, no question very rapidly it will be well-known, due to its feature contents.


    Feel free to visit my blog ... Beta.Truck.net

    ReplyDelete
  5. It's going to be ending of mine day, but before finish I am reading this impressive paragraph to increase my experience.

    My web site; Dominos Pizza Vouchers

    ReplyDelete
  6. I was wondering if you ever thought of changing the layout of your website?
    Its very well written; I love what youve got to say.
    But maybe you could a little more in the way of content so
    people could connect with it better. Youve got an awful
    lot of text for only having 1 or 2 images. Maybe you could space it out better?


    Also visit my blog Free Stuff Uk

    ReplyDelete
  7. This is a topic which is close to my heart... Cheers! Exactly where are your contact details though?


    My web site ... http://www.vaccineeducationonline.org/user/view.php?id=94615&course=1

    ReplyDelete
  8. There's definately a lot to know about this subject. I love all of the points you've made.


    My web-site :: dominos 50 off voucher

    ReplyDelete
  9. Thanks for sharing your thoughts about application lifecycle management tools.
    Regards

    Also visit my web site: freebies

    ReplyDelete
  10. Thank you, I have just been looking for information approximately this topic for a long time
    and yours is the best I've discovered so far. However, what about the conclusion? Are you positive concerning the source?

    Feel free to surf to my web blog ... klf.bclibrary.ca

    ReplyDelete
  11. I'd like to thank you for the efforts you've put in writing this site.
    I'm hoping to see the same high-grade blog posts by you in the future as well. In fact, your creative writing abilities has inspired me to get my very own blog now ;)

    Here is my weblog: Quirky Jewellery Uk

    ReplyDelete
  12. Greetings! Very useful advice within this post! It is the
    little changes that will make the most significant changes.
    Many thanks for sharing!

    Stop by my blog: funky Fashion jewellery

    ReplyDelete
  13. Hi! I could have sworn I've visited your blog before but after browsing through many of the posts I realized it's new to me.
    Regardless, I'm certainly happy I found it and I'll be book-marking it and checking back often!


    Feel free to surf to my blog :: dominos 50 Off voucher

    ReplyDelete
  14. Thanks for your personal marvelous posting! I seriously enjoyed reading it, you
    might be a great author.I will be sure to bookmark your blog and will eventually come back later on.
    I want to encourage you to continue your great job, have a nice holiday weekend!



    my blog :: dominos pizza vouchers

    ReplyDelete
  15. Hi, I check your blog like every week. Your story-telling
    style is witty, keep it up!

    Stop by my web site dominos Vouchers 2013

    ReplyDelete
  16. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to
    make your point. You definitely know what youre talking about,
    why throw away your intelligence on just posting videos to your weblog when you could be giving us something enlightening to read?


    Here is my web-site; lochcarrongarage.com

    ReplyDelete
  17. Aw, this was an incredibly nice post. Taking a few minutes and actual effort to produce a good article… but what
    can I say… I put things off a lot and never manage to get anything done.


    my website; Www.agryd.Com

    ReplyDelete
  18. Highly descriptive post, I liked that a lot.
    Will there be a part 2?

    my web site: freebies uk

    ReplyDelete