KITENDA WILI"NYUMBA YANGU NDOGO LAKINI INAENEA WATU WENGI' MBUTA NANGA!!

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO BLOG

FLORA LYIMO BLOG

FLORA

FLORA

DIDAS ENTERTAINMENT

DIDAS ENTERTAINMENT

FLORA NA RAIS JK

FLORA NA RAIS JK

FLORA LYIMO AND MH.PETER KALLAGHE'

FLORA LYIMO AND MH.PETER KALLAGHE'

FLORA NA MH PINDA

FLORA NA MH PINDA

I SAY BRING BACK OUR GIRLS

I SAY BRING BACK OUR GIRLS

SHINY ,HEALTHY-LOOKING AND GORGEOUS HAIR' WHATSAPP +44 778 7471024

SHINY ,HEALTHY-LOOKING AND GORGEOUS HAIR' WHATSAPP +44 778 7471024

FLORA LYIMO TZUK

FLORA LYIMO TZUK

Thursday, 31 January 2013

DESIGNED TO SHINE ,CAN YOU SALE ? IF THE ANSWER IS YES THEN MKOPO EXPRESS OF LONDON ACCESSORIES TO TANZANIA FROM HOUSE OF FLORA ,NEED YOU & YOU NEED US PIA" SO FANYA FASTA JIANDIKISHE KWA KUMTUMIA EMAL: flo1974@btinternet.com

ALL THE JEWELLERY  ZINAKUJA NA SET YAKE HIVYO NA NI KWA BEI POWA SANA, KWA BEI YA JUMLA KULE BONGO NI SHI 10.000. ILA MIMI SITOWAUZIA KWA BEI HIYO IKIWA MWANUNUA KIMOJA" MIMI NILIONA MADUKANI KULE DAR ,MOSHI NA ARUSHA WAKIUZA KAMA HIZI TENA AFADHALI HIZI MARA KUMI" WALIKUWA WANAUZA KWA SHI.30.000. "" KAMA UNABISHA WEWE KATEMBELEE MADUKA YAO"









Je Umeshanitumia Jina lako ,hakikisha nimepata MAJINA YAKO KAMILI NA PIA UWE NA NAMBA YA SIMU ILOSAJILIWA NA VILE VILE FACEBOOK ILOAMKA NA SIYO ILOLALA" KAMA WEWE UNAPENDA PESA NA HUNA KAZI AU UNAKAZI UNATAKA PESA ZA ZIADA FANYA FASTA JIUNGE NA HOUSE OF FLORA" KARIBUNI SANA HASA WALE MLIOPO TANZANIA"KWANI JUENI HAPA HIVI VYOTE NAWASAFIRISHIENI MPAKA BONGO NYIE NIKUENDA NA KUPOKEA MZIGO NA KUANZA KUUZA!! 
Unaweza kujiunga na to LIKE US in Facebook Page" 
facebook.com/www.mkopoexpressbyhouseofflora

  WHATSAPP OR CALL: +44 7787471024


2 comments:

  1. I drop a comment whenever I appreciate a article on a website or I
    have something to valuable to contribute to the discussion.
    Usually it's triggered by the fire displayed in the article I read. And on this post "DESIGNED TO SHINE ,CAN YOU SALE ? IF THE ANSWER IS YES THEN MKOPO EXPRESS OF LONDON ACCESSORIES TO TANZANIA FROM HOUSE OF FLORA ,NEED YOU & YOU NEED US PIA" SO FANYA FASTA JIANDIKISHE KWA KUMTUMIA EMAL: flo1974@btinternet.com". I was moved enough to drop a commenta response :) I actually do have a couple of questions for you if it's okay.
    Could it be only me or does it seem like some of these remarks appear like left by brain dead visitors?
    :-P And, if you are posting on additional online
    sites, I'd like to keep up with you. Could you list all of your public pages like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?
    Also visit my web blog ... online money making business

    ReplyDelete
  2. Excellent post. I was checking constantly
    this weblog and I am inspired! Extremely useful information specially the last part :) I handle such info a lot.
    I used to be seeking this certain information for
    a very lengthy time. Thanks and best of luck.
    Visit my blog - ways to make more money

    ReplyDelete